Kolęda

UWAGA!

Poniżej publikujemy przewidywany plan wizyty duszpasterskiej. Prosimy jednak, aby regularnie weryfikować termin „kolędy” w Państwa domu, gdyż poniższy plan może ulec zmianie ze względu na wydarzenia losowe, np. choroba.

Jeżeli Państwa dom/mieszkanie znajduje się na terenie naszej parafii, lecz adres nie został uwzględniony w planie „kolędy”, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w celu umówienia z księdzem indywidualnej wizyty.

O to samo prosimy tych z Państwa, którzy nie mogą przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a nie chcą odkładać „kolędy” na następny rok.

Plan wizyty duszpasterskiej 2018/19

2 stycznia 2019 r. środa

Godz. 17.00 os. Leśna Polana – ulice: Bukowa, Świerkowa, Topolowa, Jodłowa, Sosnowa

Godz. 17:00 ul. Leśna 17A

Godz. 18.00 ul. Dworkowa, ul. Obrębowa (Choszczówka)

3 stycznia czwartek

17:00 ul. Jasna, Wiosenna

18:00 ul. Milenijna

4 stycznia piątek

19:00 ul. 1 maja, Tęczowa, Cudne Manowce, Zagajnikowa

5 stycznia sobota

10:00 ul. Brzozowa, Lasek Brzozowy, Dereniowa, Nad Smużną Dolinką, Ogrodowa

14:00 ul. Klonowa, Wiedzy, Matejki, Politechniczna

16:00 ul. Pańska, Studencka, Kameralna

7 stycznia poniedziałek

17:00 ul. Leśna 17B, 17C; Graniczna (domy jednorodzinne)

18:00 ul. Graniczna 1B

8 stycznia wtorek

17:00 ul. Źródlana, Nowa, Wiślana

19:00 ul. Krzywa, Niwna

9 stycznia środa

17:00 ul. Piaskowa

19:00 ul. Warszawska

10 stycznia czwartek

17:00 ul. Parkowa, Wygonowa

19:00 ul. Leśna 17D

11 stycznia piątek

17:00 ul. Listopadowa Jabłonna-Legionowo (cała ulica)

12 stycznia sobota

10:00 ul. Dębowa (Warszawa), Marmurowa (Warszawa)-według dawnej numeracji, Świerkowa, Platanowa, Dębinki

14:00 ul. Leśna 17E

14 stycznia poniedziałek

17:00 ul. Buchnik Las – Modlińska nry nieparzyste  od początku do nr 25 włącznie

Buchnik Las – Modlińska od nr 27 do 33B włącznie

18:00 ul. Buchnik Las numery od 14 do 39

19:00 ul. Leśna 17F

15 stycznia wtorek

17:00 ul. Modlińska numery nieparzyste od 147 do 95 włącznie

19:00 ul. Modlińska numery nieparzyste od nr 93 do 41 włącznie

16 stycznia środa

17:00 ul. Modlińska numery nieparzyste od 229 do 149 włącznie;

ul. Modlińska numery parzyste od nr 158 do 56

19:00 ul. Modlińska numery parzyste od nr 50 do końca (aż za obwodnicą)

17 stycznia czwartek

17:00 ul. Modlińska od strony NDM numery parzyste od 326 do 290 włącznie;

Modlińska od strony NDM numery parzyste od 288 do 214;

ul. Cicha

18 stycznia piątek

17:00 ul. Modlińska od strony NDM numery parzyste od 212 do 190 włącznie

Modlińska od strony NDM numery parzyste od 190A do 160 włącznie

19:00 ul. Leśna 17G

19 stycznia sobota

10:00 ul. Szkolna od „Domu Ogrodnika” w stronę ronda numery 17

13:00 ul. Szkolna od „Domu Ogrodnika”  w stronę ronda od numeru 2 do 22A włącznie;

Szkolna od „Domu Ogrodnika” w stronę rodna od numeru 21 do 34 włącznie;

Szkolna od „Domu Ogrodnika” w stronę rodna od numeru 64 do 36 włącznie

21 stycznia poniedziałek

17:00 Legionowo: ulice: Wakacyjna, Rekreacyjna, Wczasowa, Okulickiego

18:00 Legionowo: ulice: Akacjowa, Helska, Myśliwska

19:00 Legionowo: ul. Zakopiańska

22 stycznia wtorek

17:00 ul. Zegrzyńska (domy jednorodzinne)

18:00 ul. Zegrzyńska 1, 2.

23 stycznia środa

17:00 ul. Gdyńska (cała ulica)

19:00 ul. Leśna 21A

24 stycznia czwartek

17:00 Legionowo: ul. Rejtana, Spokojna

19:00 Legionowo: ul. Gajowa

25 stycznia piątek

17:00 Legionowo: ul. Kwiatowa (cała ulica)

20:00 Legionowo: ul. Polankowa

26 stycznia sobota

10:00 ul. Wiejska (Jabłonna)

13:00 ul. Wiejska (Legionowo)

28 stycznia poniedziałek

17:00 Legionowo: ul. Husarska (domy jednorodzinne), Mieszka I

18:00 Legionowo: ul. Husarska 18

29 stycznia wtorek

17:00 Legionowo: ul. Orla, Traugutta

18:00 Legionowo: ul. Małachowskiego

30 stycznia środa

17:00 ul. Instytucka, Zielona, Abramowicza

19:00 ul. Zegrzyńska 5; Jesienna, Miła

31 stycznia czwartek

17:00 ul. Różowa, Wrzosowa,

18:00 ul. Wałowa

19:00 ul. Dębowa (Jabłonna)

1 lutego piątek

19:00 ul. Zacisze, Urocza, Poziomkowa

2 lutego sobota

10:00 ul. Wenecka

12:00 ul. Lawendowa

14:00 ul. Konwaliowa

4 lutego poniedziałek

17:00 ul. Paderewskiego, Łączna (Jabłonna)

5 lutego wtorek

17:00 ul. Bliska

6 lutego środa

17:00 ul. Prosta, Chotomowska

7 lutego czwartek

17:00 ul. Malczewskiego, Chełmońskiego, Bziuka, Piastowska

8 lutego piątek

17:00 ul. św. Wojciecha, Jagiellońska, Malborska, Grunwaldzka, Jabłonowska

19:00 ul. Osiedlowa

9 lutego sobota

10:00 ul. Legionowska, Polna, Wieniawskiego

12:00 ul. Leśna (domy jednorodzinne)

14:00 ul. Akademijna 8, 10

16:00 ul. Królewska