. Matki Bożej Królowej Polski

05-110 Jabłonna, Modlińska 105a

05 lipca 2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś pierwsza niedziela miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 13.00 i procesja eucharystyczna. Dziś uiszczamy wpłaty na pomoc rodzinom w Syrii.

Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza do codziennej modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa w miesiącu lipcu po wieczornej Mszy świętej.

Dziękuję za ofiary składane i przekazywane na funkcjonowanie naszej parafii. Dziękuję tym osobom, które pracowały w tym tygodniu aby kościół i teren wokół kościoła pięknie wyglądał. Bóg zapłać.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii a tygodnik Idziemy na stoliku pod chórem.

Życzymy dobrej niedzieli, a szczególnie wakacji: bezpiecznych, słonecznych, w gronie bliskich i przyjaciół, ale przede wszystkim spędzanych z Bogiem, – bo tylko w tedy są piękne i napełniające nas siłą ducha.

Informacja o wyborze Wykonawcy:

dotyczy postępowania w sprawie Wykonawcy na remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu: : Remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

Zapytanie_ofertowe_jablonna

przedmiar_jablonna