Parafia rzymskokatolicka

05 – 110 Jabłonna ul. Modlińska 105a

tel: 22 782 42 96

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedz. Zwykła

Składam serdeczne podziękowanie  za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za dekoracje ołtarzy pięknymi kwiatami, dziękuję także troszczącym się o otoczenia kościoła. Pragnę szczególnie podziękować za tę nieustanną pracę Pani Marii i Pani Ani wspierającą ile ma sił i czasu. Bóg zapłać.

Spotkanie dla rodziców przed I Komunią Św. dziś o 13:00 Msza Św. a po niej obowiązkowe spotkanie.

Odbyła się piękna i bezpieczna autokarowa pielgrzymkę do Częstochowy, dziękuję wszystkim uczestnikom i ks. Janowi.

Trwają zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Odbywają się przez stronę internetową. Więcej informacji u ks. Jana.

Rekolekcje Ewangelizacyjne zaczęły się w zeszłą środę, zachęcamy osoby chętne by dołączyć do katechez rekolekcyjnych.

W tym tygodniu przypadają:

1. pierwszy czwartek miesiąca – Msza wieczorna o Eucharystii i adoracją do godz. 20.00.
  2. pierwszy piątek miesiąca – Msza wieczorna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo pierwszo piątkowe. Spowiedź rano od 7.00 i po południu od 17.00.
  3. pierwsza sobota miesiąca – Msza wotywa o Niepokalanym Sercu Maryi panny o 7.30, następnie : adoracja, różaniec i konferencja. Zapraszamy do udziału i angażowania się w modlitwę różańcową.
  4. pierwsza niedziela miesiąca – suma o 13.00, następnie adoracją i procesja Eucharystyczna, Prosimy asystę, ministrantów, dzieci i wszystkich wiernych…

Pierwsza niedziela to też nasze deklarację: pomoc rodzinom w Syrii. zapraszam do takiego zobowiązania – za niewielką ofiarę tylko na pól roku co miesiąc. A wyświadczasz niewyobrażalną pomoc. Zachęcam: przyłącz się a sprawisz komuś ogromną radość.

Różaniec od października o 17:15. Zapraszamy dzieci do wspólnego odmawiania modlitwy różańcowej w kościele przed ołtarzem, a poszczególne wspólnoty prowadzą rozważania wg. ustalonego porządku dni tygodnia.

W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na dom Św. Faustyny w Ostrówku.

W następną niedziele młodzież oazowa z naszej parafii będzie rozprowadzać kalendarze na przyszły rok. Dochód zostanie przeznaczony na wyjazdy wakacyjne i formację do sakramentu bierzmowania.

Schola Magnifikat i Bielanki wznawiają swoje spotkania formacyjne. Zapraszamy chętnych tak dziewczynki jak i chłopców. Spotkania: obydwu grup tj. scholi i bielanek są w każdą sobotę o godz. 10.00. natomiast próba śpiewu scholi w niedzielę o 10.30

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii a tygodnik Idziemy na stoliku pod chórem.

Życzymy Wszystkim dobrej niedzieli – tygodnia… oby z Panem Bogiem to będzie piękny.

Informacja o wyborze Wykonawcy:

dotyczy postępowania w sprawie Wykonawcy na remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu: : Remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

Zapytanie_ofertowe_jablonna

przedmiar_jablonna