Parafia rzymskokatolicka

05 – 110 Jabłonna ul. Modlińska 105a

tel: 22 782 42 96

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła

Spotkanie przed I Komunią Św. i rocznicą, dziś 20.10. wyjątkowo wspólnie po mszy św. o 11:30.

Siostry przygotowały program artystyczny o św. Janie Pawle II.

Spotkanie wspólnoty św. Ojca Pio dziś o godzinie 16:00 w salce parafialnej. Wspólnota włączy się w odmawianie dzisiejszej modlitwy różańcowej o godzinie 17:15.

W tym tygodniu wypada VIII Ogólnopolski Dzień Modlitw Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków kół żywego różańca na mszę świętą wotywną o Matce Bożej w czwartek o godzinie 18:00. Około godziny 18:30 przed Najświętszym Sakramentem wspólnie odmówimy różaniec z rozważaniami. Adoracja w ciszy rozpocznie się około godziny 19:00.    Nie zmienia to faktu, że różaniec parafialny będzie, jak co dzień o 17.15.

Ministranci – zbiórka w sobotę o 10.00 – zapraszamy.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii a tygodnik Idziemy na stoliku pod chórem.

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczniemy przyjmowanie na tzw. wypominki za naszych zmarłych. Korzystajmy z pogody i wcześniej sprzątajmy groby naszych bliskich, nie odkładając na ostatnią chwilę. Uprasza się by przestrzegać segregacji śmieci i oczywiście wyrzucać do śmietników a nie pod parkan.

Życzymy dobrej niedzieli, czasu w gronie bliskich i przyjaciół, ale przede wszystkim spędzanych z Bogiem, – bo tylko w tedy są piękne i napełniające nas siłą ducha.

Od nowego roku kalendarzowego zostają wprowadzone stałe intencje Mszy Św. Tzn: w każdą środę po Nowennie do M.B. Nieust. Pomocy Msza Św. zbiorowa., Każda Pierwsza Sobota miesiąca o godz. 7.30 – Msza Św. w int.  Przeproszenia Matki Najświętszej za nasze grzechy, naszych rodzin, Ojczyzny i całego świata, które ranią Niepokalane Serce Maryi. Każda ostatnia sobota miesiąca o godz. 18.00 Msza Św. w int. Ojczyzny, ocalenia wiary katolickiej i postępowania według jej zasad. Każda ostatnia niedziela miesiąca o godz. 18.00 Msza Św. w int. Wszystkich zmarłych, których polecamy w tzw. wypominkach, których imiona czytamy w każą niedzielę. Oraz wszystkie niedziele i święta o godz. 10.00 Msza Św. zbiorowa. Natomiast godziny Mszy św. pozostają bez zmian.

Informacja o wyborze Wykonawcy:

dotyczy postępowania w sprawie Wykonawcy na remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu: : Remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

Zapytanie_ofertowe_jablonna

przedmiar_jablonna