. Matki Bożej Królowej Polski

05-110 Jabłonna, Modlińska 105a

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedz. Zwykła

Serdeczne Bóg Zapłać za przekazywane ofiary na funkcjonowanie naszej parafii: przekazywane indywidualnie, składane na tace jak i przesyłane na konto parafialne. Bardzo dziękujemy.

Dziękuję też Tym, którzy troszczą się i pracują przy kościele i w ogrodzie parafialnym. Bóg zapłać Pani Mari i Pani Ani.

Zwyczajem lat ubiegłych kontynuujemy  pielgrzymowanie na Jasną Górę w wymiarze duchowym. Tym bardziej zapraszam, gdyż wiele osób brało udział w pielgrzymowaniu, a teraz są ograniczenia to jest taka okazja, w takiej formie. Zapraszam od 5 VIII do 14 VIII od godz. 20.30 do 21.00. Jest to nasz udział w tzw. Nowennie – dziękczynnej, za Cud nad Wisłą – wojny 1920 r. Zwieńczeniem tego dziękczynienia będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu z 14 na 15 VIII. Lista do zapisania się na adorację wyłożona jest na stoliku pod chórem. Zapraszamy.

Policja ostrzega przed oszustami: więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

Ks. Biskup Romuald Kamiński przekazuje ważny komunikat dotyczący 100-nej Rocznicy Cudu nad Wisłą. Jest on zamieszczony na tablicach ogłoszeń. Zachęcamy do zapoznania się z tym przesłaniem.

1. VIII- czwartek – kolejny dzień fatimski. Zapraszamy po Mszy Św. na procesję i różaniec Fatimski.

14 VIII – dzień wielkiego świętego – Św. Maksymiliana Mari Kolbego: przyzywajmy dla naszej świętości tego wielkiego czciciel Matki Bożej.

1. VIII – sobota Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Św. niedzielny. Zapraszamy na Msze Św., przynosimy do poświęcenia pierwociny tego roku: kwiaty, zioła, zboże…..

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii a tygodnik Idziemy na stoliku pod chórem.

Życzymy parafianom jak i gościom dobrego tygodnia. Przypominamy też o zasadach bezpieczeństwa, tj. o obowiązku noszenia maseczki w miejscach publicznych, a więc i w kościele. Dziękuję za zrozumienie.

Informacja o wyborze Wykonawcy:

dotyczy postępowania w sprawie Wykonawcy na remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy projektu: : Remont elewacji kościoła parafialnego p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

Zapytanie_ofertowe_jablonna

przedmiar_jablonna