Intencje Żywego Różańca

PAŹDZIERNIK 2018

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Modlimy się w papieskich intencjach Apostolstwa Modlitwy:

Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były
obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie
mają głosu.

Kościół nie spełni swojego posłannictwa, jeżeli nie będzie stał po stronie ubogich. W oczach Boga każdy ma jednakową wartość niezależnie od tego, jaką posiada pozycję społeczną. Prośmy o wszystkie dary Ducha Świętego dla osób konsekrowanych, których charyzmatem jest służba ubogim, aby ich praca przyczyniała się do wzrostu wiary i nadziei wśród ludzi zepchniętych na margines.

Modlimy się również w naszych parafialnych intencjach:

O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla uczniów i studentów,
a także w intencji biskupów obradujących w Rzymie w trakcie
Synodu Młodych.

OGŁOSZENIA

1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe codziennie o godzinie 17:15.
2. Zapraszamy na zjazd Wspólnot Żywego Różańca w sobotę 13 października od godziny 9:30 do Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego na Pradze przy ul. Kawęczyńskiej. Więcej informacji na plakatach.
3. Zapraszamy na różaniec fatimski w sobotę 13 października po
wieczornej mszy świętej Przynosimy świece.