Intencje Żywego Różańca

 

Wrzesień 2017 r.

Intencje Żywego Różańca

 

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

Ewangelizacyjna – Aby nasze parafie, ożywiane duchem misyjnym, były miejscem przekazywania wiary i dawania świadectwa miłości.

Podstawową wspólnotą w Kościele jest parafia. To tutaj rozpoczyna się i rozwija życie sakramentalne – począwszy od chrztu, poprzez który zostaliśmy włączeni do Kościoła. Tu przeżywamy cały rok liturgiczny, tu gromadzimy się w każdą niedzielę na Eucharystii. Tu, poprzez katechezę czy spotkania formacyjne w grupach parafialnych, dokonuje się przekazanie wiary. Tu możemy liczyć na wsparcie duchowe i materialne, kiedy przyjdzie taka potrzeba. Módlmy się, aby jak najwięcej parafii tętniło duchem misyjnym i dzięki temu angażowało coraz więcej ludzi do dawania świadectwa wiary i miłości.

Parafialna Intencja Apostolstwa Modlitwy

O chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży w naszych rodzinach.

Ogłoszenia

Zapraszam

W środę 13 września po wieczornej Mszy Świętej różaniec fatimski z racji kolejnej rocznicy Objawień Matki Bożej w Fatimie. Przynosimy świece lub lampiony.

Z piątku na sobotę 7 października włączymy się w modlitwę różańcową oplatającą Polskę i cały świat w modlitwie o pokój.

W niedzielę 10 września z racji odpustu ku czci Matki Bożej Loretańskiej udajemy się do Loretto.

W dniach od 29 września do 1 października w Loretto odbędą się rekolekcje dla zelatorów Kół Różańcowych naszej diecezji. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z p. Leokadią Sieńkowską. Program rekolekcji znajduję się na naszej stronie internetowej Diecezji Warszawsko Praskiej.

Osoby zainteresowane przyjęciem do Żywego Różańca prosimy o kontakt            z Ks. Pawłem Banachem.