Intencje Żywego Różańca

 

 

Maj  2018 r 

Intencje Żywego Różańca

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

Misyjna –Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.

Doceniając szczególne wybranie i powołanie, jakim jest kapłaństwo czy życie konsekrowane w Kościele, nie możemy nie dostrzec roli ludzi świeckich. Przecież ich jest w Kościele najwięcej. To ogromny potencjał darów i talentów, możliwości i zdolności, które mogą i powinni wykorzystać w codziennym życiu, dzieląc się swoją wiarą. Nie muszą głosić kazań. Dziś niejednego młodego bardziej przekona świadectwo nawróconego narkomana czy człowieka „z marginesu” niż piękne i podniosłe kazanie księdza. Wielu młodych, mając niezwykłe pomysły, prowadzi innych do Chrystusa.

Parafialna Intencja Apostolstwa Modlitwy

Aby dzieci przygotowujące się wraz rodzicami do Sakramentów I Spowiedzi i Komunii Świętej dobrze przygotowali swoje serca na przyjście Pana Jezusa.

 

Ogłoszenia

W sobotę 2 czerwca obędzie się na Jasnej Górze w Częstochowie VI Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową. Zapisy u p. Leokadii Sieńkowskiej.

W niedzielę 13 maja po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na różaniec fatimski (przynosimy lampiony).

Osoby zainteresowane przyjęciem do Żywego Różańca prosimy o kontakt z Ks. Pawłem Banachem