5 TYDZIEŃ WIELKIE POSTU
Intencje mszalne w okresie od 17 marca 2024 do 24 marca 2024
niedziela 17 marca 2024 – 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU | |
07:00 | 1. + Urszulę i Zbigniewa Kubalskich |
08:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.16) |
10:00 | Msza św. zbiorowa:
1. + Zbigniewa Rasińskiego 2. + Zdzisława Kusz 3. + Jana Miniaka w 7 r. śm. 4. + Zbigniewa Paduckiego w dniu imienin i w 5 r. śm. oraz dziadków Paduckich i Durzyńskich 5. Z okazji imienin Doroty 6. + Pedro Lamasa Rodrigo w 4 r. śm. 7. O łaskę życia wiecznego dla + Henryka Wieczorka, Ireny i Kazimierza Sokołowskich 8. + Zbigniewa i Cecylię Grabków, Józefa i Zofię Kozłowskich 9. Dzięk. – błag. w 92 r. ur. Ireny Klonowskiej, o potrzebne łaski i Boże błog. dla wnuków, prawnuków i bliskich 10. + Józefę, Teofila, Eugeniusza Boreczek 11. O życie wieczne dla + Jana Warchoła 12. O cud uzdrowienia Henryka, o opiekę Matki Bożej Uzdrowienia Chorych |
11:30 | 1. + Czesława i Kazimierę Strzeszewskich |
13:00 | 1. W intencji Parafian |
14:30 | 1. O Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki i Łucji z okazji urodzin i o Boże błog. dla całej rodziny |
18:00 | 1. + Marię Wodzyńską i Cecylię Wiśniewska w rocznicę śmierci |
poniedziałek 18 marca 2024 | |
07:00 | 1. + Bogdana Gawryś
2. Za + dusze w czyśćcu cierpiące |
07:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.17)
2. + Wiesławę Fryś od Wspólnoty „Przymierze Miłosierdzia” |
18:00 | 1. + Pawła Makowskiego w 4 r. śm. |
wtorek 19 marca 2024 – św. Józefa, Oblubieńca NMP | |
07:00 | 1. Dzięk. -błag. dla Agnieszki
2. + ks. Józefa Abramowicza |
08:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.18) |
18:00 | 1. + Józefa Szarlińskiego |
środa 20 marca 2024 | |
07:00 | 1. + Aleksego Skrzypkowskiego w 2 r. śm. |
07:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.19) |
18:00 | Nowenna:
1. O łaskę nawrócenia dla Joanny i jej rodziny, o sakrament chrztu dla wnuczki i rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie syna 2. + Zbigniewa Strupczewskiego, rodziców Irenę i Mariana Strupczewskich, teściów Stanisławę i Franciszka Szafaryn 3. + Annę Grządziela 4. O zdrowie dla syna Mariusza 5. + Annę Kardaszewską 6. + Waldemara Stańskiego w 8 r. śm. |
czwartek 21 marca 2024 | |
07:00 | 1. Za + dusze czyśćcowe
2. O łaskę wiary w rodzinie |
07:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.20) |
18:00 | 1. + Wacława i Annę, Henryka i Mariannę, Jana i Krystynę Jędraszko, Jerzego i Krystynę Choróbskich |
piątek 22 marca 2024 | |
07:00 | 1. + Bogusława Pastuszek |
07:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.21) |
18:00 | 1. + Kazimierza Włodarczyka w 12 r. śm. |
sobota 23 marca 2024 | |
07:00 | 1. + Jadwigę Stocką w 4 r. śm. |
07:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.22) |
18:00 | 1. + Jana i Józefę Piętków i zm. z rodziny Piętków |
niedziela 24 marca 2024 – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ | |
07:00 | 1. + Zofię i Aleksandra, Martę i Andrzeja Dorockich |
08:30 | 1. + Jadwigę Golat (greg.23) |
10:00 | Msza św. zbiorowa:
1. + Stefanię i Henryka Gostkowskich, Martę Łucyk, Ewę Orzechowską 2. Dziękczynna za rodziny: Śmiechowskich, Skorupów i Plachów 3. Dzięk. – błag. dla Zuzi w 2 r. ur. i jej rodziców 4. + Marię Kmiecik w 18 r. śm. 5. + Kazimierza Supińskiego w 3 r. śm. 6. + Marię i Michała 7. + Wandę Dębicką w 2 r. śm. 9. + Wacławę – Halinę Bramowicz 10. O cud uzdrowienia Henryka, o opiekę Matki Bożej Uzdrowienia Chorych |
11:30 | 1. + Alfredę, Andrzeja Mańkowskich, Mariusza Kowalik |
13:00 | 1. W intencji Parafian |
18:00 | 1. + Lucynę, Czesława, Tadeusza Pydynowskich i zm. z rodziny Pydynowskich |