I Komunia Święta

Kochane Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej!
Drodzy Rodzice!

W tym roku szkolnym czeka Was ważne wydarzenie. 8 czerwca 2019 roku
odbędzie się uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Będziemy wspólnie przygotowywać się, aby jak najgodniej przyjąć Pana Jezusa do swojego serca.

W czasie naszego przygotowania najważniejsze będzie budowanie naszej więzi z Panem Bogiem poprzez udział w niedzielnej mszy świętej. Zapraszamy Was w każdą niedzielę do naszego kościoła. Po każdej niedzielnej mszy świętej będą rozdawane w kościele naklejki, które będziecie wklejać do zeszytu. Jeżeli nikt nie będzie ich rozdawał przed ołtarzem, zgłoście się do zakrystii i poproście o naklejkę księdza, bądź pana kościelnego.

Raz w miesiącu (we wrześniu wyjątkowo dwa razy) zapraszamy Was na msze
przeznaczone specjalnie dla Was. Odbędą się one o godzinie 13:00 w następujące niedziele:

W roku 2018:
16 września – po tej mszy odbędzie spotkanie organizacyjne dla Rodziców
30 września – podczas tej mszy uroczyście wręczymy Wam różańce
9 grudnia – podczas tej mszy uroczyście nałożymy Wam medaliki

W roku 2019:
20 stycznia
10 marca – podczas tej mszy uroczyście wręczymy Wam książeczki do nabożeństwa
19 maja

W pozostałe niedziele możecie przyjść na mszę o dowolnej godzinie. Zachęcam jednak do udziału w mszy świętej z udziałem dzieci, którą odprawiamy o godzinie 11:30.

Jeżeli nie będzie was w kościele w którąś niedzielę, w miejsce naklejki wpiszcie powód Waszej nieobecności, np. „byliśmy w kościele u babci”, lub „nasze dziecko było chore”.

Jakiekolwiek pytania kierujcie do mnie przez e-mail: jan.roztocki1@gmail.com ; lub poprzez dziennik elektroniczny.

Pozdrawiam!