Bierzmowanie 2019/2020

Już ruszyły zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

Na przygotowanie zapisujemy uczniów 8 klasy szkoły podstawowej, lub starszych.

Zapisują się także osoby, które przygotowywały się do bierzmowania w zeszłym roku! Potrzebujemy znać Waszą nową szkołę i katechetę.

W tym roku zapisy odbędą się przez internet. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przed rozpoczęciem należy przygotować:

• skan, lub zdjęcie świadectwa chrztu (jeżeli kandydat został ochrzczony w parafii innej, niż nasza; lub jeżeli nie zostało jeszcze dostarczone do księdza),
  • zgodę na udzielenie bierzmowania poza parafią zamieszkania (jeżeli kandydat nie mieszka na terenie naszej parafii)
  • zdjęcie kandydata (nie musi być oficjalne, wystarczy takie, za pomocą którego można będzie go rozpoznać).

Aby wypełnić formularz, należy być zalogowanym na konto Google. Jeżeli go nie posiadasz, załóż nowe (to trwa dosłownie minutę i nic nie kosztuje).

KLIKNIJ TUTAJ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

lub wpisz w wyszukiwarkę: https://forms.gle/tNiTd2UfRn2QyD67A
PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA NA PODANY ADRES E-MAIL ZOSTANIE WYSŁANA WIADOMOŚĆ Z INFORMACJĄ O PRZYJĘCIU NA PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA I DALSZYMI WSKAZÓWKAMI CO DO SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO.
ZAPISY TRWAJĄ DO 22 WRZEŚNIA 2019 ROKU.
DO TEGO CZASU NALEŻY SKOMPLETOWAĆ DOKUMENTY I WYSŁAĆ WYPEŁNIONY FORMULARZ.
JEŻELI ZNASZ KOGOŚ, O KIM WIESZ, ŻE ZAMIERZA ROZPOCZĄĆ BIERZMOWANIE, WYŚLIJ MU ADRES TEJ STRONY.
PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ NA:
bierzmowaniejablonna@gmail.com