Kolęda 2020

 

LUTY

1 lutego/SOB/3           

ul. Zacisze, Wieniawskiego od 10.00,

ul. Topolowa, Bukowa, Jodłowa, Świerkowa od 11.30,

ul. Dębowa (Warszawa), Świerkowa(Warszawa), Platanowa, Dębinki (Warszawa) od 14.00

3 lutego/PN/3     

ul. Obrębowa (Warszawa), Urocza, Poziomkowa od 17.00,

ul. Konwaliowa, Paderewskiego od 18.00

4 lutego/WT/2         

ul. Wenecka od 16.30,

ul. Lawendowa od 18.00

5 lutego/ŚR/3 

ul. Przyrzecze (Warszawa-Buków) /wszystkie domy wg starego adresu/ od 17.00

ul. Studencka od 18.00

6 lutego/CZW/2  

ul. Osiedlowa, Gdańska od  17.00,

ul Jabłonowska, Legionowska, Moniuszki od 18.00,

ul. Malborska, Grunwaldzka od 19.00

7 lutego/PT/3          

ul. Piastowska od 19.00

8 lutego/SOB/3    

ul. Szkolna od „ Domu Ogrodnika” do 17-stek (włącznie) od 10.00

ul. Szkolna (cz. dalsza aż do ronda do świateł) od  12.00

10 lutego/PN/3

ul. Skierdowska (Warszawa), Chlubna (Warszawa) od 16.30,

ul. Parkowa od 18.00

12 lutego/ŚR/3     

ul. Kameralna od 18.00

13 lutego/CZW/3      

ul. Modlińska od Leśniczówki do skrzyżowania na Chotomów / nr. parzyste tylko/ od 17.00

14 lutego/PT/3      

ul. Modlińska od nr. 229 do skrzyżowania światła na Chotomów (nr. nieparzyste tylko) od 16:30

15 lutego/SB/3  

ul. Wygonowa od 10:00

17 lutego/PN/3 

ul. Modlińska od kościoła (to są nr. 156 i 107) do skrzyżowania na Chotomów (to są nr. 119 i 244) od godz. 16.30

18 lutego/WT/3

ul. Cicha, Jagiellońska i Wrzosowa od 18.00

19 lutego/ŚR/3    

indywidualne

20 lutego/CZW/3 

ul. Modlińska od skrzyżowania jak Policja i do skrzyżowania przy kościele razem z Pałacem od godz. 17.00

21 lutego/PT/3   

ul. Cd. ul. Modlińskiej, od ul. Piaskowej do skrzyżowania przy sklepie Biedronka tj. Modlińska do nr. 100 i 95. od godz. 17.00

22 lutego/SOB/4 

ul. Modlińska za obwodnicą z ul St. Kard. Wyszyńskiego od 10.00,

ul. Modlińska Buchnik Las od godz. 11.00

ul. Modlińska do nr. 46 i 43 tj. do ul. Piaskowej od godz. 12.00

24 lutego/PN/3        

ul. Marmurowa (domy jednorodzinne) od 16.30

KOLĘDA 2019/2020 CD.

KOLĘDA 2019/2020

STYCZEŃ

2 stycznia /CZ/2                 ul. Zegrzyńska 1-2 od  16.30, ul. Zegrzyńska 5 od 18.00

3 stycznia/PT/3                  ul. Jesienna, Miła, Różowa(bez nowych bloków) o 19.00

4 stycznia/SOB/2               ul. Zielona, Instytucka od 10.00, ul. Abramowicza od 12.00, Wałowa od 13.00

7 stycznia/WT/2                 ul. Leśna 17A od 16.30, ul. Leśna 17B od 18.00

8 stycznia/ŚR/3                  ul. Leśna 17C i D od 16.30, ul. Leśna 17E od 18.00, ul. Leśna 17F od 19.00

9 stycznia/CZW/1              ul. Leśna 17G od  16.30

10 stycznia/PT/3                ul. Leśna 21A od 16.30, ul. Graniczna 1B od 18.00

11 stycznia/SOB/3             ul. Modlińska 150 i ul. Leśna – domy jednorodzinne od 10.00 Słoneczna Polana od  12.00, ul. Milenijna od 14.00

13 stycznia/PN/3               ul. Graniczna domy jednorodzinne i ul. Pańska od 16.30 Husarska domy jednorodzinne i Husarska 18 od 18.00

14 stycznia/WT/3              Legionowo: ul. Wakacyjna, Rekreacyjna, Wczasowa, Okulickiego od 16.30; Akacjowa, Helska, Myśliwska od 18.00, ul. Zakopiańska od 19.00

15 stycznia/ŚR/3                Legionowo: ul. Gdyńska (numery parzyste i nieparzyste) od 16.30, ul. Zegrzyńska od 19.00

16 stycznia/CZW/3            ul. Królewska od 16.30

17 stycznia/PT/3                Legionowo: ul. Rejtana od 16.30, ul. Mieszka I, Orla, Traugutta od 18.00

18 stycznia/SB/3                Legionowo: ul. Małachowskiego od 10.00, ul. Spokojna, Gajowa od 11.30

20 stycznia/PN/3               Legionowo: ul. Kwiatowa (numery parzyste i  nieparzyste) od 16.30

21 stycznia/WT/3              Legionowo/ Jabłonna : ul. Wiejska od 16.30, ul. Polankowa od 19.00

22 stycznia/ŚR/3                ul Warszawska od 16.30, ul. Różowa – nowe bloki od 18:00

23 stycznia/CZW/3            ul. 1 Maja, Tęczowa od 16.30, ul. Cudne Manowce, Zagajnikowa, Brzozowa od 18.00

24 stycznia/PT/3                ul. Lasek Brzozowy, Dereniowa, Nad Smużną Dolinką, Ogrodowa od 16.30, ul. Klonowa, Wiedzy, Matejki, Politechniczna od 18.00

25 stycznia/SOB/4             Legionowo: ul. Listopadowa (od strony lasu do osiedla oraz osiedle) od 10.00, Jabłonna ul. Listopadowa oraz Legionowo ul. Listopadowa od strony Jabłonny, Polna od 12.00

27 stycznia/PN/3               ul. Źródlana, Niwna, Wiślana, Nowa od 16.30, ul. Krzywa od 18.00

28 stycznia/WT/2              ul. Dworkowa od 16.30, ul. Jasna, Wiosenna od 18.00

29 stycznia/ŚR/3                ul. Piaskowa od 16.30

30 stycznia/CZW/2,   ul. Chotomowska od 16.30, ul. św. Wojciecha,i ul.  Jagiellońska od 18.00

31 stycznia/PT/3                ul. Łączna (Jabłonna), Bliska i Prosta, Dębowa (Jabłonna) od 16.30, ul. Malczewskiego, Chełmońskiego, Bziuka od 18.00

LUTY

1 lutego/SOB/3                  ul. Zacisze, Wieniawskiego od 10.00,  ul. Topolowa, Bukowa, Jodłowa, Świerkowa od 11.30, ul. Dębowa (Warszawa), Świerkowa(Warszawa), Platanowa, Dębinki (Warszawa) od 14.00

3 lutego/PN/3                    ul. Obrębowa (Warszawa), Urocza, Poziomkowa od 17.00, ul. Konwaliowa, Paderewskiego od 18.00

4 lutego/WT/2                   ul. Wenecka od 16.30, ul. Lawendowa od 18.00

5 lutego/ŚR/3                     ul. Przyrzecze (Warszawa-Buków) /wszystkie domy wg starego adresu/ od 17.00 a ul. Studencka od 18.00

6 lutego/CZW/2                 ul. Osiedlowa, Gdańska od  17.00, ul Jabłonowska, Legionowska, Moniuszki od 18.00, ul. Malborska, Grunwaldzka od 19.00

7 lutego/PT/3                     ul. Piastowska od 19.00

8 lutego/SOB/3                  ul. Szkolna od „ Domu Ogrodnika” do 17-stek (włącznie) od 10.00  ul. Szkolna (cz. dalsza aż do ronda do świateł) od  12.00

10 lutego/PN/3                  ul. Skierdowska (Warszawa), Chlubna (Warszawa) od 16.30, ul. Parkowa od 18.00

12 lutego/ŚR/3                   ul. Kameralna od 18.00

13 lutego/CZW/3              ul. Modlińska od Leśniczówki do skrzyżowania na Chotomów / nr. parzyste tylko/ od 17.00

14 lutego/PT/3                   ul. ul. Modlińska od nr. 229 do skrzyżowania światła na Chotomów od. 16.30 /nr. nieparzyste tylko/ od 17.00

15 lutego/SB/3                   ul. Wygonowa od 10:00

17 lutego/PN/3                  ul. Modlińska od kościoła to są nr. 156 i 107 do skrzyżowania na Chotomów to są nr. 119 i 244 od godz. 16.30

18 lutego/WT/3                 ul. Cicha, Jagiellońska i Wrzosowa od 18.00

19 lutego/ŚR/3                   indywidualne

20 lutego/CZW/3              ul. Modlińska od skrzyżowania jak Policja i do skrzyżowania przy kościele razem z Pałacem od godz. 17.00

21 lutego/PT/3                   ul. Cd. ul. Modlińskiej, od ul. Piaskowej do skrzyżowania przy sklepie Biedronka tj. Modlińska do nr. 100 i 95. od godz. 17.00

22 lutego/SOB/4               ul. ul. Modlińska za obwodnicą z ul St. Kard. Wyszyńskiego od 10.00, ul. Modlińska Buchnik Las od godz. 11.00 i od godz. 12.00 cd ul. Modlińska do nr. 46 i 43 tj. do ul. Piaskowej.

24 lutego/PN/3                  ul. Marmurowa (domy jednorodzinne) od 16.30

KOLĘDA 2019/20

Oto plan wizyty duszpasterskiej w naszej parafii:

Grudzień

2 grudnia /PN/               ul. Jonatan 2  od 16.30 ,

ul. Jonatan 4 od 17.30,

ul. Sadowa 2 od 19.00

3 grudnia/WT/                 ul. Sadowa 4 od 16.30,

ul. Sadowa 6 od 17.30,

ul. Sadowa 8 od 19.00

4 grudnia/ŚR/                  ul. Sadowa 10 od 16.30,

ul. Sadowa 12 od 17.30,

ul. Sadowa 14 od 19.00

5 grudnia/CZW/              ul. Sadowa 16 od 16.30,

ul. Koszteli 1 od 19.00

6 grudnia/PT/                  ul. Koszteli 2 i 3 od 19.00

7 grudnia/SB/                  ul. Grabsztyny 1 i 2 od 10.00,

ul. Grabsztyny 3 od 12.00,

ul. Grabsztyny 4 od 14.00

9 grudnia/PN/                  ul. Krąselki 1 od 16.30,

ul. Krąselki 2 od 19.00

10 grudnia/WT/              ul. Szkolna 79A od 16.30,

ul. Szkolna 79B od 17.30,

ul. Szkolna 79C i D od 19.00

11 grudnia/ŚR/                ul. Szkolna 79E od 16.30,

ul. Szkolna 79F od 17.30,

ul. Szkolna 79H i I od 19.00

12 grudnia/CZW/            ul. Szkolna 79G od 16.30,

ul. Akademijna 3 od 19.00

13 grudnia/PT/                ul. Akademijna 5 i 7 od 16.30,

ul. Akademijna 11 od 18.00

14 grudnia/SB                    ul. Akademijna 19 od 10.00,

ul. Akademijna 17 i 15 od 11.30,

ul Akademijna 13 od 14.00

19 grudnia/CZW/            ul. Akademijna 8 od 16.30,

ul. Akademijna 10 od 17.30,

ul. Przylesie 5 od 19.00

20 grudnia/PT/                ul. Przylesie 5A od 16.30,

ul. Przylesie 5B od 17.30,

ul. Przylesie 7A od 19.00

21 grudnia/SB/                ul. Przylesie 7B od 10.00,

ul. Przylesie (domy jednorodzinne) od 11.00,

ul. Przylesie (wielorodzinne) od 13.00

27 grudnia/PT/                ul. Szawelska i Mielnicka od 16.00,

ul. Sortowa od. 18.00,

ul. Mławska, Landworowska , Jędrzejewskiego od 19.00

28 grudnia/SB/                ul. Główna i Ruciańska od 10.00,

ul. Ciechanowska i Łanowa od 11.00,

ul. Stasinek 12.30,

ul Łączna od 14.00

30 grudnia/PN/      ul. Modlińska (Warszawa numery parzyste i nieparzyste) od 16.00,

ul. Gąsiorowskiej od 18.00

Bierzmowanie 2019/2020

Już ruszyły zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

Na przygotowanie zapisujemy uczniów 8 klasy szkoły podstawowej, lub starszych.

Zapisują się także osoby, które przygotowywały się do bierzmowania w zeszłym roku! Potrzebujemy znać Waszą nową szkołę i katechetę.

W tym roku zapisy odbędą się przez internet. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przed rozpoczęciem należy przygotować:

  • skan, lub zdjęcie świadectwa chrztu (jeżeli kandydat został ochrzczony w parafii innej, niż nasza; lub jeżeli nie zostało jeszcze dostarczone do księdza),
  • zgodę na udzielenie bierzmowania poza parafią zamieszkania (jeżeli kandydat nie mieszka na terenie naszej parafii)
  • zdjęcie kandydata (nie musi być oficjalne, wystarczy takie, za pomocą którego można będzie go rozpoznać).

Aby wypełnić formularz, należy być zalogowanym na konto Google. Jeżeli go nie posiadasz, załóż nowe (to trwa dosłownie minutę i nic nie kosztuje).

KLIKNIJ TUTAJ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

lub wpisz w wyszukiwarkę: https://forms.gle/tNiTd2UfRn2QyD67A
PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA NA PODANY ADRES E-MAIL ZOSTANIE WYSŁANA WIADOMOŚĆ Z INFORMACJĄ O PRZYJĘCIU NA PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA I DALSZYMI WSKAZÓWKAMI CO DO SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO.
ZAPISY TRWAJĄ DO 22 WRZEŚNIA 2019 ROKU.
DO TEGO CZASU NALEŻY SKOMPLETOWAĆ DOKUMENTY I WYSŁAĆ WYPEŁNIONY FORMULARZ.
JEŻELI ZNASZ KOGOŚ, O KIM WIESZ, ŻE ZAMIERZA ROZPOCZĄĆ BIERZMOWANIE, WYŚLIJ MU ADRES TEJ STRONY.
PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ NA:
bierzmowaniejablonna@gmail.com

Wyjazd dla młodzieży

Organizujemy wakacyjny wyjazd dla młodzieży z naszej parafii. Pojedziemy do cudownego ośrodka wypoczynkowego na Kaszubach położnego na półwyspie otoczonym jeziorem czystym jak łza. W planie wiele atrakcji: kąpiele w jeziorze, wycieczki rowerowe, ognisko, gra w piłkę nożną, siatkówkę. Chcemy także wybrać się do Gdańska na całodzienną wycieczkę, a w przypadku braku pogody odwiedzić Aqua Park i kino.
Ten czas spędzimy z Panem Bogiem. Codzienna modlitwa, msza święta, formacja duchowa – to podstawa udanego wyjazdu.
Jeżeli w najbliższym roku szkolnym wybierasz się do 8 klasy szkoły podstawowej, lub jesteś starszy – możesz się zapisać!
Termin wyjazdu: 19-26 sierpnia 2019 roku.
Miejsce: OŚRODEK MAUSZ
Więcej informacji i zapisy u Księdza Jana.
Zapisy do 10 kwietnia.